|
|
КалендарАрхів новин
|
Політичний вишкіл у Феодосії: Лідерство та командотворення
До участі у семінарі було запрошено близько сорока учасників з різних областей України, членів молодіжних припартійних організацій, зокрема близько 30 членів Молодіжного Союзу Наша Україна, які вільно володіють англійською мовою.
Лекторами та модераторами семінару були Евеліна Лоренцон (керівник проектів фонду Ярла Х’ялмарсона, Швеція), Йоган Лундберг (голова Союзу поміркованої молоді Швеції), Оса Конраадс (представник Поміркованої партії, депутат окружної ради провінції Вестманланд, Щвеція), Йорн Гаукой (представник партії Хейре, Норвегія), Пал Геймісон (голова Європейської демократичної спілки молоді, секретар консервативної групи в Північній раді, Ісладнія). Семінар було присвячено проблемам розбудови успішної молодіжної громадської організації, налагодження зв’язків, як всередині організації, так і з іншими громадськими організаціями в Україні та за кордоном, творення команди та мотивація, лідерство в теорії та на практиці, фандрайзинг. Усі запропоновані теми викликали велику зацікавленість учасників, а також жваві дискусії, адже кожен з нас повсякденно стикається з цими проблемами у своїй громадській діяльності. За словами Фредріка Савестоля, представника фонду Ярла Х’ялмарсона, «справжнє лідерство полягає в тому, щоб змінювати реальність, встановлювати напрямки, мотивувати, направляти, підтримувати людей, незважаючи на перепони та конфлікти, націлювати команду на успіх. Справжній лідер відрізняється від менеджера тим, що лідер веде, а менеджер керує. Головна мета лідера – не дозволити зникнути надії на успіх. Цей семінар є першою частиною циклу семінарів з політичного лідерства, що їх проводить наш фонд». «Лідерство – це природна якість людини, її здатність до ефективного керівництва. Саме лідер своїм прикладом має формувати стиль роботи команди. Будь-яка організація повинна мати ефективного, природнього лідера задля успішної роботи та реалізації цікавих проектів. Ще однією неодмінною складовою успішної організації є комунікація, мотивація, а також ефективний фандрайзинг – саме цим досвідом з нами поділились лектори семінару. Переконана, що іноземний досвід буде корисним для нашої організації і ми неодмінно застосуємо набуті знання у своїй діяльності», - зазначила Еліна Фоїнська, міжнародний секретар Харківської обласної організації Молодіжного Союзу Наша Україна.
Скажіть свою думку |
Рубрикиостанні новини
![]() МСНУРізне |
|
©2006-2007 Молодіжний союз "Наша Україна". Всіх прав дотримано. При передруку або перевиданні матеріалів, поданих на цьому сайті, посилання на джерело обов’язкове. Сайт може містити матеріал, отриманий з відкритих джерел. Якщо Ви вважаєте, що його розміщення порушує Ваші особисті або авторські права, будь-ласка, зверніться до адміністратора сайту. |
|