|
|
КалендарАрхів новин
|
Молодь Сум переконана, що зброя не може бути способом вирішення суперечки
З 17 до 22 години Сумський осередок «Молодіжного Союзу Наша Україна» на центральній вулиці міста зібрав коло себе небайдужих до недавніх трагічних подій.
Життя неперевершене… Але деякі люди не розуміють, спотворюють його, не рахуючись із іншими. Вони втрачають моральність і духовність, вони не здатні співчувати. У сучасному світі часто виникають конфлікти, які вирішуються тільки за допомогою зброї. Але чи має право будь-яка людина вершити суд над іншою, вбиваючи її? Чи всі розуміють, що ми живемо на одній планеті, ми єдині у Всесвіті, ми творці свого майбутнього, і що територіальні проблеми не можуть стояти так гостро саме зараз, коли весь світ ставить питання, що буде завтра з нами, як природа відповість на людську зухвалість. Як зазначив Голова Сумського «Молодіжного Союзу» Дмитро Живицький, - «Коли наші діти бачать таку неймовірну жорстокість, вони втрачають надію, надію на життя, на підтримку ближніх. Допомагаючи дітям, які постраждали від російсько-грузинського конфлікту, ми хочемо, щоб вони відчули нашу підтримку, і знали, коли ми разом, нас не подолати!!!».
Скажіть свою думку |
Рубрикиостанні новини
![]() МСНУРізне |
|
©2006-2007 Молодіжний союз "Наша Україна". Всіх прав дотримано. При передруку або перевиданні матеріалів, поданих на цьому сайті, посилання на джерело обов’язкове. Сайт може містити матеріал, отриманий з відкритих джерел. Якщо Ви вважаєте, що його розміщення порушує Ваші особисті або авторські права, будь-ласка, зверніться до адміністратора сайту. |
|