Громадянська кампанія «НАТО – ТАК!», прямуючи усією країною, нарешті досягла і Херсонської області.
Для того, щоб наші співвітчизники нарешті мали змогу отримати достовірну і правдиву інформацію про НАТО Херсонська обласна організація «Молодіжного Союзу Наша Україна» спільно із регіональною організацією партії Народний Союз «Наша Україна» у суботу та неділю провели просвітницьку акцію в обласному і у всіх районних центрах Херсонщини.
Що може дати Україні НАТО, правда про взаємини НАТО і Росії, економічні, екологічні аспекти співробітництва з Україна – НАТО – такі теми стали предметом обговорення і дискусій між людьми, які отримували буклети «Правда про НАТО» із рук наших активістів.

«Для України альтернативи НАТО – немає. Тільки об’єднавшись із найрозвиненішими країнами світу, які є членами НАТО, ми зможемо привести нашу державу до процвітання. Але для того, щоб всі це зрозуміли сьогодні ми повинні це пояснювати. Громадська кампанія «НАТО-ТАК!» призначена саме для того, щоб люди могли дізнатись об’єктивну інформацію про НАТО, без будь-яких прикрас, чи набріхування» - говорить Володимир Чушак, в. о. керівника виконкому Херсонської обласної організації Народний Союз «Наша Україна».

Скажіть свою думку