Молодіжний союз «Наша Україна»

«Не руйнуйте те, що належить нашим дітям…»

dsc00116.JPG23 квітня 2008 року на сесію Сумської міської ради фракцією «Нічний дозор» без жодних попереджень та погоджень було винесено питання про відведення земельної ділянки площею близько 3,5 га для будівництва стадіону для хокею на траві на місці вже існуючого та працюючого «Міського Центру військово-патріотичного виховання».

Не дивлячись на те, що депутати фракції «Наша Україна» в міській раді голосували проти цього, було прийняте рішення № 1420-мр «Про надання згоди-дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо ділянки…».

Центр постійно відвідують 273 підлітка до 18 років. Молодь вивчає наступні дисципліни та відвідує такі гуртки: парашутно-десантний, конструкція літака та планера, історія авіації, авіатренажер, «молода січ», «юний розвідник», «науково-краєзнавчий», «пост №1», біатлон, карате, настільний теніс, більярд, військово-прикладний бій.

На території центру знаходиться унікальна вишка для відпрацьовування стрибків з парашутом висотою 39 метрів та вагою понад 24 тони, площа куполу парашута – 70 кв.м. Подібних вишок на території України лише 4.

Кожен житель міста Суми добре ознайомлений з роботою міського центру військово-патріотичного виховання. Він був заснований ще у 1987 році як «Школа юного авіатора» льотчиком-винищувачем, Героєм Радянського Союзу Трудом Андрієм Івановичем, ім’я якого він і носить.

Центр співпрацює з Сумською міською організацією Української спілки ветеранів Афганістану, які всебічно допомагають центру, спілкуються з вихованцями, допомагають як організаційно, так і фінансово. Бо смішного бюджетного фінансування в розмірі 50 коп.! на рік недостатньо.

Також не мало важливим є те, що всі уроки та навчання абсолютно безкоштовні. Це і є прикладом того, що молодь хоче навчатися, а викладачі навчати. Бо коли є бажання – хочеться йти вперед.

Виникає абсолютно логічне запитання : навіщо руйнувати те, що подобається і є корисним для дітей нашої держави?
Сумська обласна організація «Молодіжного Союзу Наша Україна» стала на захист цього унікального закладу та виступає проти руйнування тих традицій, які складались тут десятиліттями!

Сьогодні міська влада, замість того, щоб допомогти, хоче зруйнувати те, що тримається на ідеї виховання патріотів України, та на ентузіазмі викладачів. Будівництво стадіону для хокею на траві – справа дуже важлива та необхідна, але неможна робити одне за рахунок іншого.

Голова Сумського осередку «Молодіжного Союзу» Дмитро Живицький також з 1993 по 1996 роки відвідував цей заклад і може зауважити, що засвоєні уроки життя в «школі авіаторів» дуже допомагають йому й сьогодні. Зерно добра та віри в свої сили і відчуття патріотизму закладене в юні роки, буде зростати постійно. І результат – плід справжнього патріота своєї Держави.

Сумська обласна організація ВМГО «Молодіжний Союз Наша Україна» звертається до народних депутатів України, Міністра у справах сім’ї молоді та спорту з проханням допомогти зберегти унікальну комунальну установу «Міський центр військово-патріотичного виховання» та не допустити руйнування матеріально-технічної бази та вишки.

dsc00112.JPG
dsc00108.JPG
dsc00095.JPG
dsc00107.JPG
dsc00114.JPG
dsc00119.JPG

Скажіть свою думку

МСНУ


Варто відвідати








Наш гімн

Наша кнопка
Всеукраїнська молодіжна громадська організація Молодіжний Союз Наша Україна
Отримати код нашої кнопки

Ми в Інтернеті

Студентська Україна

Молодіжний Союз Наша Україна

Різне

  • Вхід