Про це заявив сьогодні, перебуваючи у Сумах, Голова “Молодіжного Союзу Наша Україна” Степан БАРНА.
Від імені організації він висловив обурення заявами першого віце-прем`єр міністра, міністра фінансів Миколи Азарова про переважання “капустяної дієти” в раціоні українців та вчорашнім коментарем Віктора Януковича щодо підвищення цін на продукти харчування від яких “виграло українське село”.
“Сміхотворній популістській політиці Уряду Януковича має бути покладений край. Ми не дозволимо вводити в оману український народ пустими обіцянками, які насправді обертаються економічною кризою країни. Родюча українська земля здатна забезпечити нормальний раціон харчування наших громадян, якщо цього не відбувається – це означає, що державою керують люди, які не спроможні зробити професійних економічних розрахунків. Запропонована Азаровим “капустяна дієта” є цинічним знущанням з українців, представником політичної сили, яка обіцяла “покращення життя вже сьогодні””, - заявив БАРНА.
Молодий політик повідомив, що в зв’язку із цим, ВМГО “Молодіжний Союз Наша Україна” завтра проведе Акцію протесту під стінами Кабінету Міністрів України.
“Подібні заяви ми розцінюємо як те, що Віктору Януковичу, Миколі Азарову та усім міністрам цього “антикризового уряду” не вистачає відповідальності та сміливості визнати повний провал свого управління як в економічній, так і в соціальній сфері”, - додав він.
У Сумах Степан БАРНА провів робочу зустріч з активом організації щодо структуризації роботи осередку та поглибленню співпраці з партійною організацією. Також були підняті та обговорені актуальні проблеми молоді Сумщини та визначені першочергові кроки по їх вирішенню.
Ця стаття опублікована
четвер, Листопад 15th, 2007 о 5:21 pm і занесена в Актуально.
Ви можете слідкувати за змінами в цьому записі використовуючи стрічку RSS 2.0.
Ви можете залишити відгук або використати trackback зі свого власного сайту.
Скажіть свою думку