Молодіжний союз «Наша Україна»

Тернопільський „Молодіжний Союз” зіграв товариський матч з місцевими журналістами

dsc00346.jpg«Молодіжний Союз Наша Україна» в Тернопільській області організував футбольний матч, приурочений Міжнародному дню журналіста. Захід відбувся за участі членів організації та журналістів місцевих газет. Команди по шість гравців у кожній грали два тайми, і з нічиєю - 3:3 завершили гру.

„Доносити до всього світу не викривлену правду про суспільні, політичні, економічні події – це надзвичайно шляхетна і водночас небезпечна професія. Журналісти зробили унікальний внесок у закріплення в Україні демократичних пріоритетів розвитку та громадянського суспільства” – зазначив голова «Молодіжного Союзу Наша Україна» в Тернопільській області Тарас Юрик.

«Молодіжний Союз Наша Україна» подякував команді журналістів за чудову гру і вручив подяку, виготовлену спеціально до заходу. Журналісти в свою чергу зазначили, що такий товариський матч став справді гарним подарунком для них, і висловили надію й на подальшу співпрацю у командному дусі.

Скажіть свою думку

МСНУ


Варто відвідати








Наш гімн

Наша кнопка
Всеукраїнська молодіжна громадська організація Молодіжний Союз Наша Україна
Отримати код нашої кнопки

Ми в Інтернеті

Студентська Україна

Молодіжний Союз Наша Україна

Різне

  • Вхід