Регіональний осередок Рівненського “Молодіжного Союзу Наша Україна” долучився до проведення міського «суботника», ініційованого секретарем Рівненської Міської ради Торгуном Юрієм Івановичем. Прибирання міста було приурочене до святкування Трійці. 15 молодих активістів завзято підготували Рівненський парк на Набережній до святкових днів. І цим самим зробили ще одну гарну справу для міста.
Cлід зазначити, що на заклик влади долучитися до прибирання вулиць відреагували лише дві молодіжних громадських організацій, серед яких, звичайно, і “Молодіжний Союз Наша Україна”. Цим самим активна молодь міста насправді показала свою дієвість і небайдужість до свого міста.
Зураб Кантарія, голова обласного осередку МСНУ зазначив: «Дана акція показала, що в місті досить мало насправді дієвих організацій, які не лише на словах можуть робити гарні безкорисливі справи».
Ця стаття опублікована
вівторок, Травень 29th, 2007 о 1:03 pm і занесена в Регіональні новини.
Ви можете слідкувати за змінами в цьому записі використовуючи стрічку RSS 2.0.
Ви можете залишити відгук або використати trackback зі свого власного сайту.
Скажіть свою думку